Nowatorskie metody dla innowacyjnych przedsiębiorców

Jeśli jesteś fanem innowacji i funkcjonalności, to z całą pewnością musisz przejrzeć ten artykuł i zajrzeć na www stronę dennert.pl/. Stosujemy nowatorskie metody, które na pewno przypadną do gustu każdemu i posłużą na wiele lat. Zarządzamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy pewną renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najsilniejszymi atutami? Są to głównie:

  • niezawodność,
  • solidność.

Szczególnie interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Co najważniejsze możemy poszczycić się odpowiednim i eksperckim utworzeniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma zatrudnia prawie pół tysiąca certyfikowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu innych miastach. Z tego względu my oferujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najwyborniejsza rodzinna działalność

Nasza firma osiągalna pod adresem internetowym dennert.pl/ tworzy średniej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi doręczyciele produktów poświęconych do błyskawicznego, energooszczędnego i nowoczesnego budowania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą klasę, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w fachu. Na samym starcie nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię towarów budowlanych. Jednak później jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób prędki i po kosztach. Tak zrodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano zaledwie bądź w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się słynna nie zaledwie na terenie Niemiec, jednak również na całym świecie. Staliśmy się innowatorem branży budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to właśnie pionierskie metody firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem wymyślono projekt piwnicy prefabrykowanej, a w późniejszym czasie rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednak najwyraźniejszą sławą cieszą się stropy kanałowe szczególnie ten typu Teriva bądź Filigran. W 2010r. zostały one uznane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert zawsze wybiega o krok na przód, a także szuka coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, z uwagi na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najatrakcyjniejsza propozycja oraz najpopularniejsze przymioty – stropy kanałowe

Nasza oferta jest mocno bogata i każdy z całą pewnością dobierze sobie coś dla siebie lub cały pakiet, jaki chciałby wdrożyć w swoim domu, firmie. Szczególnie zajmujemy się na przykład schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy odwzorować prawie każdą koncepcję. Proponujemy błyskawiczny montaż, pierwszorzędne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą modelu base. Jest ona natychmiastowa w montażu, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Oczywiście do stworzenia jej wykorzystuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem wyjątkowej techniki łączenia. Na stworzenie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy użyciu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych i drzwiowych. Największym przymiotem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem wykonania jest niebywale spora wodoszczelność. Ale naszym największym osiągnięciem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe doręczane są na miejsce budowy jako suche elementy, już przyrządzone do montażu. Są one mocno porządne, dlatego nie jest koniecznością wykorzystanie podpór do ich instalacji. Wykorzystać tu jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a pozwalają na to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niebywale innowacyjne i termoaktywne. Są one tworzone według indywidualnych spraw z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Zatem nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi atutami możemy się pochwalić oprócz tego? Są to zwłaszcza:

  • wytwórczość w fabryce,
  • logistyka,
  • team specjalistów,
  • rewolucyjne budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych klientów wyróżniają się najwyższą klasą. Dzięki temu jesteśmy w stanie także zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeżeli chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie przygotowane, gotowe przedtem elementy przewożone są na miejsce budowy. Dlatego należy tylko parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, przyrządzone części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu ekipie biegłych na życzenie klienta jesteśmy w stanie zmontować elementy na miejscu tak, żeby zapewnić terminowe i jak najprędsze ukończenie budowy. Ale za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji ze stałym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie robi się zupełnie przewidywalnym procesem.

Artykuł został podany przez zarządcę www strony strop zeranski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *